Rozkład jazdy autobusu 83
Mapa Targeo
Rozkłady i Przystanki MPKLodz
Wstaw tę mapkę na swoją stronę
lub utwórz własną mapę w
Kreatorze map Targeo
Warunki korzystania z Targeo MapShot
Przejdź na dużą mapę
Przejdź na dużą mapę
Planowanie i optymalizacja tras dla Twojej branży
Rozkład jazdy autobusu 83
na przystanku Rojna - Kaczeńcowa
Rozkład ważny od
Objaśnienie symboli:
a - linia nie kursuje: 01.05.2024, 02.05.2024, 03.05.2024
83
Dni powszednie
4
59a
5
19a 39a 59a
6
21a 40a 57a
7
13a 31a 48a
8
06a 23a 41a 58a
9
16a 33a 51a
10
08a 26a 43a
11
01a 18a 36a 53a
12
11a 28a 46a
13
03a 21a 38a 59a
14
16a 34a 51a
15
09a 26a 44a
16
01a 19a 36a 54a
17
11a 29a 46a
18
05a 19a 39a 59a
19
19a 39a 59a
20
19a 39a 59a
21
19a 39a 59a
22
19a 39a 59a
Rozkłady jazdy na przystanku Rojna - Kaczeńcowa
76
Rozkład jazdy w kierunku Szczecińska (cmentarz)
78
Rozkład jazdy w kierunku Targowy Rynek(Aleksandrów)
83
Rozkład jazdy w kierunku Szczecińska (cmentarz)
96
Rozkład jazdy w kierunku Rojna
Linie przejeżdzające przez przystanek Rojna - Kaczeńcowa
76
Trasa Kusocińskiego - Szczecińska (cmentarz)
78
Trasa plac Wolności - Targowy Rynek(Aleksandrów)
83
Trasa Wydawnicza - Szczecińska (cmentarz)
96
Trasa Janów - Rojna
Linie przejeżdzające przez przystanek Rojna - Kaczeńcowa
76
Trasa Kusocińskiego - Szczecińska (cmentarz)
78
Trasa plac Wolności - Targowy Rynek(Aleksandrów)
83
Trasa Wydawnicza - Szczecińska (cmentarz)
96
Trasa Janów - Rojna
© 2003-2024 AutoMapa Sp. z o.o.
Moje Targeo
Kreator map
Zgłoś uwagę
Dodaj punkt
Panel użytkownika
Warunki użytkowania
Funkcjonalności
Geokodowanie
Trasy i traffic
Geomarketing
Monitoring
Funkcje API
Targeo PRO
Usługi dla biznesu
Kurierzy
Spedycja
Taksówki
Sieć sprzedaży
Reklamodawcy
Strony WWW
Informacje
Oferty pracy
Pomoc
Regulamin
Polityka prywatności
Kontakt
Kontakt dla biznesu
Ustawienia plików cookie